Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Komite başkanları toplandı » Mersin Patent Markalar yaratmaya, kısacası kentinin ve ülkesinin zenginliği olmaya devam edecektir.
Komite başkanları toplandı

Komite başkanları toplandı

Ana Kategori : Blog, Kategori : Mersin Haberleri
Mersin Haberleri Komite başkanları toplandı Markalar yaratmaya, kısacası kentinin ve ülkesinin zenginliği olmaya devam edecektir.
Mersin Patent +90 212 212 35 17MERSİN, (DHA) - MERSİN Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meslek Komitesi Başkanları, sektörlerinde yaşanan öncelikli sorunları ve 2018 yılında ele alınması planlanan öncelikli projelerini görüştü.


MTSO Meslek Komitesi Başkanları İstişare Toplantısı MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan Aşut, ''Mersin iş dünyası, MTSO'nun tüm üyeleri bu ruhla yeni seçim gününe kadar en iyi bildiği şeye, yani üretime, ihracata, yenilikçiliğe, girişimciliğe, Ar-Ge'ye, markalar yaratmaya, kısacası kentinin ve ülkesinin zenginliği olmaya devam edecektir. Binlerce insanın bizden, sizlerden beklentileri var. Komiteleri etkin şekilde çalıştırmak bu beklentileri tatmin edecek tek şeydir'' dedi.


/kaynak:Hürriyet